Apie mus

„Klajūnas“ labai glaudžiai susijęs su Panevėžio moksleivių namuose veikiančiu sportinio turizmo būreliu. Didžioji dalis dabartinių klubo narių lankė ar dar dabar lanko šį būrelį. Ir „Klajūno“ pavadinimas gimė tame būrelyje kai dvi vadovės sugalvojo pavadinimus savo komandoms. Taigi, Klajūno vardas pirmą kartą panaudotas maždaug 1998 metais. Būtent vyresni nariai 2010-ųjų vasarą prisiminė senus gerus laikus ir sportinio turizmo treniruotes, varžybas bei pradėjo galvoti apie klubo įkūrimą, tačiau pirmieji rimtesni susitikimai ir aptarimai įvyko tik vėlyvą rudenį. Iš pradžių labai entuziastingai pradėtas projektas „Įkurkim klubą“ po kiek laiko aprimo. Prie to prisidėjo ir didžiosios žiemos šventės. Po ilgo tylos laikotarpio įkūrimo darbai pratęsti jau 2011 m. vasario mėnesį. Nugalėjus visus varginančios kovos su Lietuvos biurokratiniu mechanizmu sunkumus, balandžio pradžioje oficialiai įkurtas ir įregistruotas Jaunimo turizmo ir aktyvaus laisvalaikio klubas „Klajūnas“.

Jaunimo turizmo ir aktyvaus laisvalaikio klubo „Klajūnas“ oficialus gimtadienis yra: 2011 m. balandžio 5 d.!

Nuo 2012 m. buvome Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ stebėtojais, o nuo 2013 m. balandžio mėn. tapome tikraisiais jos nariais. Bendradarbiaujame ir draugaujame su daugeliu jaunimo organizacijų.

Nuolat dalyvaujame turizmo technikos varžybose, jose teisėjaujame, dalyvaujame turistiniuose maratonuose, žygiuose, nuotykių lenktynėse, bėgimo varžybose, prisidedam prie įvairių akcijų bei renginių organizavimo, patys organizuojam žygius, nuotykių lenktynes bei kitus smagius renginius ir stengiamės nuolat šypsotis, leisti savo laisvalaikį aktyviai bei įtraukti ir kitus!  Junkitės prie mūsų :)