Kalėdinio žygio atgarsiai
2011-12-24
Mes gyvi!
2012-03-18

Čir vir vir pavasarėja

Čir vir vir pavasarėja!! :)* Manau, tikrai visi jau pajautėme šiltus saulės spindulius, švelnų ir gaivų orą, pamatėme pagaliau giedrą dangų. Šiltas pavasaris visus kviečia tvarkytis ir lėkti į lauką pasivaikščioti.  Tačiau, pavasaris neaplenkė ir mūsų klubo. :) Visi jau ir tekalba kada galėsime išeit į lauką pasitreniruoti ir stiprinti jėgas. Visi labai nekantrauja šio momento. :)*

 

Kiekvieną pavasarį į mūsų klubą vėl pasibeldžia gaivios ir jėgų reikalaujančios treniruotės. Šios treniruotės klubiečių tarpe yra pačios populiariausios ir laukiamiausios. Jau ne vienas turistas trenerės klausė „kada galėsime į kiemą eiti?“, „ar greit bus lauko treniruotės?“, „vadove, gal žinot kada jau oras sušils?“. Iš šių klausimų galima spręsti, kad būtent lauko treniruotės yra pačios unikaliausios ir geriausios. Šiose treniruotėse jaunieji turistai įgyja naujų patirčių, vėl sužino, ką reiškia draugas nelaimėje, bei iš jų išeina pilni įspūdžių ir nepamirštamų akimirkų drauge. Tai pat, pavasaris yra unikalus tuo, kad Balandžio 5 dieną yra mūsų klubo gimtadienis!! Tikimės  tą dieną pažymėti tikrai ypatingai. Tai pat, jau šį balandį bus akcija „Darom-2012“ , kurioje žadame dalyvauti su būriu jaunų turistų ir jų tėveliais. :)

Kol kas tiek apie pavasarėlį mūsų ilgai lauktą, ir kitos informacijos laukite ateinančiomis savaitėmis.

 Turistė Reda R.