Pažinkime Lietuvą – 2012

Dviračių orientacinių II etapas
2012-06-16
Apsilankymas pas skautus
2012-06-27

Pažinkime Lietuvą – 2012

Birželio 16-17 dienomis Krekenavos regioniniame parke, prie Krekenavos estrados vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Pažinkime Lietuvą – 2012“. Dvi, vienas trumpiausių metuose, dienas komandos varžėsi turistinio pėsčiųjų ralio bei turizmo technikos trasose. Taip pat vyko turistinio patiekalo, gražiausios stovyklavietės konkursai, naktinės orientavimosi varžybos. Tiesa, kadangi vėlai temsta, nelabai jas buvo galima pavadinti naktinėmis, nes, 23val. davus startą dar buvo pakankamai šviesu ir dalyviai net nenaudojo prožektorių.

Šiose varžybose nebuvo labai daug komandų, nes daugeliui moksleivių prasidėjęs egzaminų maratonas ir kai kurioms komandoms nepavyko sudaryti komandų. Visos „Klajūno“ komandos užėmė prizines vietas, taip pat užimtos prizinės vietos turistiniuose konkursuose ir naktinėse orientavimosi varžybose. Gavę šūsnį prizų palinkėjome vieni kitiems geros vasaros nes kitos turizmo technikos varžybos tik rugsėjį.

Galima teigti, jog tai buvo antrosios (po „Panevėžys – 2011“) turizmo technikos varžybos, kurias organizavo „Klajūnas“. Aišku, „vadžias savo rankose“ laikė Lietuvos jaunimo turizmo centras, tačiau „Klajūno“ nariai planavo ir įrengė turistinio pėsčiųjų ralio bei turizmo technikos trasas bei kontroliavo, kad viskas jose vyktų sklandžiai. O būtent trasos yra svarbiausia varžybų dalis. Na, užteks girtis :) Mažiau kalbų, daugiau darbų :)