Dviračių orientacinės III etapas

Apsilankymas pas skautus
2012-06-27
Karklė live music beach 2012
2012-08-03

Dviračių orientacinės III etapas

Liepos 13-tąją dieną įvyko trečiasis dviračių orientacinių varžybų etapas. Nors dieną lijo stiprus lietus, tačiau, likus kelioms valandoms iki varžybų starto, lietus nurimo ir pradėjo šviesti saulutė. Prie starto linijos stojo 20 įvairiausio amžiaus šauniai nusiteikusių dviratininkų.

Varžybų trasa driekėsi nuo Laisvės aikštės per Skaistakalnio parką, šalia Ekrano užtvankos iki pat  Dembavos. Dalyviai skaičiavo tilto turėklus, įveikinėjo manevrinių kliūčių dviračių rungtis. Prieš startą dalyviams buvo kartojama, jog yra būtina laikytis Kelių Eismo Taisyklių, tačiau tik davus startą keturi dalyviai pralėkė perėją nenulipę nuo dviračių. Už KET pažeidimus dalyviai baudžiami 30 minučių baudos laiku. Slapti teisėjai buvo visose pavojingiausiose vietose. Dar keletas dalyvių buvo sudrausminti dėl KET laikymosi, tačiau pasitaikė ir tokių, kuriems taip pat teko skirti baudos laiko.

Šiame etape nosis visiems nušluostė Rūta Rutkūnaitė, kuri pirmą kartą dalyvavo dviračių orientacinėse varžybose. Antras liko Zigmantas Rapkevičius. Trečiąją vietą, nedaug atsilikusi nuo vyresniosios sesers, užėmė Reda Rutkūnaitė. Prizininkai buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir prekybos tinklo „Dviratis plius“ įsteigtais prizais. Sveikiname nugalėtojus ir dalyvius!!!

Lauksime dalyvaujant ketvirtame dviračių orientacinių varžybų etape, kuris vyks rugpjūčio 31 d.