Nuotykių lenktynės „Pažink Panevėžį 2013”

PAS Asamblėja
2013-04-25
Turizmo varžybos
2013-05-11

Nuotykių lenktynės „Pažink Panevėžį 2013”

Balandžio 27d. vykdėme nuotykių lenktynes „Pažink Panevėžį 2013”, kurioms ruošėmės kelis mėnesius, o paskutinės naktys prieš renginį buvo su labai mažai miego.

Šeštadienio rytą neišsigandusios lietaus susirinko 55 komandos. Pagrinde komandos buvo iš Panevėžio bei Vilniaus. Kiti miestai turėjo po vieną kitą komandą. Labai džiaugiamės smarkiai pagausėjusiomis dalyvių bei partnerių gretomis. Iš pradžių į trasą pasileido sportininkai, o po kelių minučių pažinti Panevėžio išbėgo ir mėgėjai. Bėgikams teko dar palaukti iki savojo starto. Dalyviams teko plaukti baidarėmis, atlikti įvairias užduotis Skaistakalnio parke, užlipti į Šv. Petro ir Povilo bažnyčios bokštą, važiuoti dviračiais, įveikti voratinklio užduotį bei išspręsti kryžiažodį pagal gautas nuotraukas ir apsilankant įvairiose vietose Panevėžio miesto centrinėje dalyje. Ne visos komandos baigė trasą – vienas pasitraukti privertė techniniai gedimai, kitas – oro sąlygos. Lietus ir šaltis ne visiems buvo priimtinas. Bet oro nepasirinksi. Visgi, šių metų nuotykių lenktynės buvo žingsnis į priekį, palyginus su praėjusiais metais.

Sakome didelį AČIŪ visiems dalyvavusiems!  Taip pat didelis AČIŪ renginio savanoriams. Prie šio renginio vykdymo prisidėjo beveik 50 jaunų žmonių, kurie buvo trasoje ir šypsojosi dalyviams!

AČIŪ renginio rėmėjams bei partneriams!
Generaliniam rėmėjui UAB „Metal invest“.
Rėmėjams: Maistas Sportui, nuotykių parkui „Lokės pėda“, nuotykių parkui „Tarzanija“, Irklakojui Nidoje, meninio stiklo studijai „Glassremis“, leidyklai „Šviesa“, „Nemuno fotostudijai“.
Renginio partneriai: ŽŪB „Papalčiai“, Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“, Lietuvos šaulių sąjunga, orientavimosi sporto klubas „Oriens“, kultūros centras Panevėžio bendruomenių rūmai, Panevėžio moksleivių namai, Akademijos turizmo ir sporto klubas „Dotnuvėlė“, Smiltynės sodyba.

Akimirkas iš renginio rasite nuotykių lenktynių facebook nuotraukų albumuose ->> spausti čia :)