Ketvirtas dviračių OS etapas

Trečiasis etapas – Lietuvos Valstybės dienai
2013-07-10
Lietuvos žygeivių festivalis 2013
2013-08-07

Ketvirtas dviračių OS etapas

Ilgai buvo nežinoma, ar ketvirtasis etapas įvyks. Visą liepos 19 d. rytą smarkiai lijo, o popiet trumpam nustodavo lyti, bet netrukus vėl dangus apsiniaukdavo ir pasipildavo lietaus lašai. Tokios oro sąlygos neleido tvirtai apsispręsti, vykdyti šį etapą ar ne. Visgi, po ilgų diskusijų ir dvejonių, buvo nuspręsta etapą vykdyti. Turbūt tokios nenuspėjamos oro sąlygos lėmė, kad tik keli drąsiausi dviratininkai nusprendė dalyvauti šiame etape.

Šis etapas išsiskyrė tuo, kad jo trasa apėmė du parkus – Kultūros ir poilsio bei Skaistakalnio, bet, nepaisant to, punktų, kuriuose reikėjo atsižymėti, buvo nedaug. Dalyviams tradiciškai reikėjo atsakyti į KET klausimus bei išspręsti kryžiažodį. Dar prieš startą dalyviai spėliojo, kokia tematika bus šio etapo kryžiažodis. Kryžiažodžio klausimai buvo susiję su krepšiniu. Panevėžyje bei Klaipėdoje jau buvo prasidėjęs Pasaulio jaunių merginų (iki 19 metų) krepšinio čempionatas, tad ta proga dalyviai turėjo prisiminti „antrąją religiją“.

Šio etapo nugalėtoju tapo Marius Paulauskas, kuris susigrąžino lyderio poziciją bendroje sezono įskaitoje. Pora minučių nuo nugalėtojo atsiliko Zigmantas Rapkevičius, o trečiąją vietą užėmė Ernestas Balčiūnas. Visi jie apdovanoti renginio organizatorių bei rėmėjų prizais, o visi dalyviai gavo atminimo diplomus.

Penktasis dviračių orientacinių varžybų „Susitikime penktadienį“ etapas vyks rugpjūčio 9 d. Susitinkame, kaip visada, nuo 18 val. Laisvės aikštėje prie skulptūros J.Miltiniui. Lauksime visų. Nepamirškit pasiimti draugų! :)