Paskutinis vasaros mėnuo pradėtas minant dviračių pedalus

Lietuvos žygeivių festivalis 2013
2013-08-07
LampeTronas 2013
2013-08-13

Paskutinis vasaros mėnuo pradėtas minant dviračių pedalus

Paskutinis kalendorinis vasaros mėnuo pradėtas tradicinėmis dviračių orientacinėmis varžybomis „Susitikime penktadienį“. Rugpjūčio 9 d. vyko jau penktasis etapas. Pirmą kartą šiemet nei prieš, nei po, nei etapo metu nelijo ir net nebuvo panašu, jog gali lyti. Švietė saulė, dangus buvo visiškai giedras, o stiprus, bet gaivus vėjas buvo tik pliusas po prieš tai buvusių karščiausių dienų šiemet.

Šio etapo metu dalyviai ieškojo punktų bei atliko užduotis miesto kultūros ir poilsio parke. Tradiciškai teko atsakyti į KET klausimus, mėtyti žiedus, įveikti slalomą, ieškoti slaptų punktų. Naujiena dviračių orientacinėse buvo persikėlimas per vandens telkinį lygiagrečių pagalba. Ši užduotis visiems dalyviams suteikė naujų įspūdžių. Taip pat dalyviams šiame etape buvo pristatytos dar kelios naujovės – pakeistos atsižymėjimo kortelės bei finišo sistema.

Šio etapo nugalėtoju tapo Simas Mikėnas, kuris po ilgokos pertraukos vėl dalyvavo šiose varžybose. Marius Paulauskas užėmė antrąją vietą ir beveik užsitikrino sezono nugalėtojo titulą. Trečias liko Ernestas Balčiūnas. Tradiciškai, nugalėtojai buvo apdovanoti renginio organizatorių bei rėmėjų prizais,  visi dalyviai – padėkomis.

Šeštasis – priešpaskutinis – dviračių orientacinių varžybų etapas vyks jau besibaigiant vasarai- rugpjūčio 30 d. Kviečiame nepraleisti progos ir sudalyvauti šiose varžybose. Dalyvavimas nemokamas!