Socialinių tinklų politika

Jaunimo turizmo ir aktyvaus laisvalaikio klubo „Klajūnas” socialinių tinklų privatumo politika

Ši politika taikoma visai informacijai ir duomenims, kuriuos mums pateikiate arba kuriuos surenkame ir tvarkome Jums naudojantis Jaunimo turizmo ir aktyvaus laisvalaikio klubo „Klajūnas” „Facebook” puslapiu (facebook.com/JTALK.Klajunas).

Mes gerbiame Jūsų privatumą ir saugome Jūsų asmens duomenis ir informaciją, kuriuos mums pateikiate ir kuriuos Mes surenkame, taip, kaip nurodyta šioje privatumo politikoje. Šioje privatumo politikoje paaiškinama, kodėl Mes renkame Jūsų asmens duomenis ir kaip juos naudojame.

 

Atsakingi asmenys

Bendrai atsakingi už šių „Facebook” puslapio veikimą ir duomenų rinkimą, kaip tai numato ES bendrasis duomenų apsaugos reglamentas 2016/678:

Facebook Ireland Ltd.

4 Grand Canal Square

Grand Canal Harbour

Dublin 2 Ireland

ir

Jaunimo turizmo ir aktyvaus laisvalaikio klubas „Klajūnas”

Statybininkų g. 46-34

Panevėžys

Lietuva

 

Kodėl mes renkame duomenis

Mes naudojame „Facebook” socialinį puslapį, norėdami atkreipti dėmesį į Mūsų veiklą bei organizuojamus renginius bei bendrauti su Jumis kaip šių puslapių lankytojais. Daugiau informacijos apie Mūsų veiklą rasite adresu www.klajunas.eu.

Šio socialinio puslapio veikimas, įskaitant lankytojų asmens duomenų tvarkymą, yra pagrįstas Mūsų teisėtu interesu informuoti ir bendrauti su Mūsų sekėjais ir socialinio puslapio lankytojais.

 

„Facebook” renkami duomenys

2018 m. birželio 5 d. Sprendime Europos Teisingumo Teismas (nuoroda čia) nusprendė, kad „Facebook” puslapio valdytojas yra atsakingas už asmens duomenų tvarkymą kartu su „Facebook”.

 

„Facebook” tvarko duomenis šiais tikslais:

  • reklama (analizė, individualizuotos reklamos teikimas)
  • vartotojo profilių kūrimas
  • rinkos tyrimai

„Facebook” naudoja slapukus, kad išsaugotų ir toliau tvarkytų surinktą informaciją. Slapukai yra maži tekstiniai failai, kurie saugomi vartotojo įvairiuose galiniuose įrenginiuose. „Facebook” privatumo politikoje (nuoroda čia) pateikiama papildoma informacija dėl duomenų tvarkymo.

Čia galite nesutikti dėl duomenų tvarkymo arba adresu www.youronlinechoices.com.

„Facebook Inc.”, kuri yra „Facebook Ireland Ltd.” motininė bendrovė, yra sertifikuota ES-JAV „Privatumo Skydo”, todėl yra įsipareigojusi laikytis Europos duomenų apsaugos reikalavimų. Daugiau Informacijos apie „Facebook” Privatumo Skydą rasite www.privacyshield.gov

 

Statistiniai duomenys

„Facebook” „Puslapio įžvalgų” funkcija renka statistinius duomenis apie šiuos puslapius ir skirtingas jo kategorijas ir šie duomenys gali būti prieinami Mums. Šią statistiką renka ir teikia „Facebook”. Kaip šių puslapių valdytojai Mes neturime jokios įtakos šių duomenų generavimui ir pateikimui. Mes negalime uždrausti šios funkcijos arba užkirsti kelią duomenų rinkimui ir tvarkymui.

Mes galime pasirinkti tam tikrą laiko intervalą, norint gauti iš „Facebook” statistiką dėl asmenų, kurie paspaudė „patinka”, prenumeratorių, asmenų, kuriuos pasiekė informacija ir asmenų, kurie išreiškė susidomėjimą:

Bendras puslapio peržiūrų skaičius, „patinka”, puslapio veikla, reakcijos į įrašus, pasiekiamumas, vaizdo įrašų peržiūros, įrašai, pasiekiamumas, komentarai, akcijos, atsakymai, santykis vyrai/moterys, šalis ir miestas, kalba, amžius, interesai, elgesys, naudojami prietaisai, lytis, apsilankymai ir paspaudimai, paspaudimai ant telefono numerių.

„Facebook” taip pat teikia informaciją apie „Facebook” grupes, susijusias su Mūsų „Facebook” puslapiu, todėl, kad „Facebook” nuolat vystosi, galimybė naudotis duomenimis ir jų tvarkymas nuolat keičiasi, todėl Mes dar kartą patariame apsilankyti aukščiau esančiose nuorodose, kad sužinotumėte daugiau apie „Facebook” privatumo politiką.

Mes naudojame šiuos apibendrintus duomenis, kad galėtume padaryti savo „Facebook” puslapį patrauklesniu vartotojams. Pavyzdžiui, Mes naudojame amžiaus ir lyties informaciją, kad tinkamai kreiptumėmės į savo lankytojus. Taip pat naudojame duomenis apie aktyvumą, kad paskelbtume informaciją tinkamiausiu laiku.

 

Renkami duomenys

Vykdydami akcijas ir žaidimus, Mes galime kontaktuoti su asmenimis, kurie Mūsų puslapiuose išreiškė savo norą juose dalyvauti. Laimėtojo nustatymo ir prizo perdavimo tikslu, Mes galime rinkti tokius duomenis kaip vardas, pavardė, informacija apie prizo atsiėmimo vietą ar kitus duomenis, kurie yra būtini asmens identifikavimui ir prizo perdavimui.

Jei turite „Facebook” paskyrą ir „pamėgstate” ar pradedate „sekti” Mūsų puslapius, Jūs galite paskelbti komentarus ar paspausti patinka atskiriems įrašams. Jei komentuosite ar spausite „patinka” ant Mūsų paskelbto turinio, ši informacija bus matoma Mums ir kitiems socialinių tinklų naudotojams. Kitiems matoma Jūsų duomenų apimtis priklausys nuo individualių Jūsų privatumo nustatymų ir Jūsų aktyvumo, t.y. nuo to kiek duomenų paskelbiate Jūs pats.

 

Duomenų perdavimas

Mes galime atskleisti ribotą anoniminę informaciją patikimoms trečiosioms šalims, kurios padeda analizuoti naudojimo modelius, pagerina socialinių puslapių našumą ir teikia vartotojams naudingą informaciją.

 

Jūsų informacijos saugumas

Mūsų socialinėse puslapiuose surinkta informacija yra prieinama tik tiems asmenims, kuriems reikia informacijos, kad galėtų atlikti savo pareigas.

 

Jūsų teisės

Kadangi tik „Facebook” turi visą prieigą prie Jūsų informacijos ir duomenų, rekomenduojame susisiekti su „Facebook” tiesiogiai, jei norite paprašyti informacijos ar paklausti kitų klausimų apie savo vartotojo teises (pvz., teisė į duomenų ištrynimą). 

Jei norite, kad Jūsų asmens duomenys nebebūtų tvarkomi Mūsų puslapiuose, kaip aprašyta šioje privatumo politikoje, Jūs tai galite padaryti pasirinkdami „nebemėgti” arba „nebesekti” šių puslapių.

 

Galiojimas ir pakeitimai

Ši Privatumo politika galioja nuo 2018 m. lapkričio mėn. 15 d. Jei pakeisime šią Privatumo politiką, paskelbsime jos atnaujintą versiją šioje interneto svetainėje.

Privatumo politikos pakeitimai ir (ar) papildymai įsigalioja po jų paskelbimo interneto svetainėje momento.