Nykštietiškas triatlonas 2012

Kalnas nuotykių ir renginių!
2012-05-25
Dviračių orientacinės
2012-06-05

Nykštietiškas triatlonas 2012

Gegužės 18-20 dienomis „Klajūnas“ dalyvavo nuotykių lenktynėse „Nykštietiškas triatlonas 2012“. Į renginį išvyko negausus, bet linksmas trijų asmenų ekipažas :) Andrius su Martynu ruošėsi startuoti, o Rimantas padėjo organizatoriams turizmo technikos rungtyse.

Nors naktys buvo ir šaltos, tačiau dienos buvo saulėtos ir šiltos. Toks buvo ir varžybinis šeštadienis. Iš pradžių į trasą palydėję elito grupės sportininkus, netrukus ir patys stojome į startą su būriu kitų mėgėjų. Teko varžytis įveikiant trasą gražiomis Anykščių apylinkėmis. O tai padaryti reikėjo bėgant, plaukiant baidare, važiuojant dviračiu bei atliekant organizatorių paruoštas užduotis.

Pradžia buvo lengva, tačiau po truputį nuovargis vis labiau kankino. Paskutiniai kilometrai dviračiais buvo nelengvi. Tačiau visos trasos metu nepraradom geros nuotaikos ir optimizmo :)

Įveikę trasą per 6 val. 53 min. 47 s pavargę, bet patyrę daug nuotykių „Klajūno“ nariai užėmė 19 vietą! Pakankamai garbingą :) Mėgėjų pogrupyje startavo 53 komandos. Kitais metais ruošimės tokioms varžyboms iš anksto, nes pasiruošimo ir treniruočių labiausiai trūko. Vakare dar vyko energingas jaunimo grupių koncertas, tačiau šokiams nebeturėjom jėgų ir juos išmainėm į ramų pasisėdėjimą prie laužo :)

Pasidžiaugsime – tai pirmasis renginys, kuriame dalyvavome su naująja klubo apranga! Buvome ryškūs, linksmi, stilingi ir pastebėti :)