Prasidėjo dviračių orientacinės!

Husarų takas įveiktas!
2014-05-30
Įvyko antrasis dviračių orientacinių etapas
2014-06-10

Prasidėjo dviračių orientacinės!

Gegužės 30 d. – jau tradiciniu tapusio vasaros renginių ciklo „Susitikime penktadienį“ pradžia. Lygiai taip pat tradiciškai jau trečiąjį kartą kartu tai yra ir dviračių orientacinių varžybų sezono pradžia. Džiuginant vasariškam orui vyko pirmasis etapas, o šiemet jų iš viso bus penki!

Smagu buvo pamatyti tuos pačius dalyvius, kurie dalyvavo varžybose ir ankstesniais metais. Ne mažiau smagu pamatyti ir naujus veidus, kurie, tikimės, bus matomi dažniau nei vieną kartą. Specialiai dėl šių varžybų į Panevėžį atvyko keli dalyviai iš Kauno su savo atžalomis. Prie pirmojo etapo starto linijos iš viso išsirikiavo 21 dviratininkas.

Šiemet turime nemažai naujovių – dalyviai gauna gražesnius numerius nei anksčiau, kurių nebeprivaloma grąžinti, modernizuota rezultatų skaičiavimo sistema, atskirai skaičiuojami rezultatai merginoms bei vaikinams, atnaujinti žemėlapiai ir pan.

Dalyviai punktų ieškojo bei užduotis atliko Laisvės aikštėje, Senvagėje ir Skaistakalnio parke. Tradiciškai reikėjo atsakyti į kelių eismo taisylių klausimus, įveikti dviračių slalomą, mėtyti žiedus bei iššifruoti paslėptus žodžius. Pats greičiausias šioje trasoje buvo Simas Mikėnas, sugaišęs vos 35 minutes, tačiau jis nerado kelių kontrolinių punktų ir galutinėje įskaitoje atsidūrė toli už prizininkų. Šiame etape nebuvo nei vieno dalyvio, kuris nebūtų gavęs papildomo baudos laiko. Ypatingai sunkiai visiems sekėsi mėtyti žiedus, kur vos vienas dalyvis įvykdė užduotį, o dar penki – įvykdė iš dalies ir gavo mažiau baudos minučių nei visi likusieji.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog pirmasias dvi vietas užėmė Zigmantas Rapkevičius ir Marius Paulauskas, kurie trečioje bei ketvirtoje vietose likusias Redą ir Rūtą Rutkūnaites aplenkė bent 7 minutėmis. Jos buvo pirmosios tarp merginų. Trečiają vietą vaikinų įskaitoje užėmė Marius Tidikas, o merginų – Rasa Simonaitienė. Pirmojo etapo prizininkai apdovanoti medaliais bei renginio organizatorių prizais, o visi dalyviai – atminimo diplomais.

Kitas etapas po kiek mažiau nei savaitės – birželio 6 dieną. Kviečiame registruotis!